شما اینجا هستید: خانه » محصولات دانلودی » تحقیق درباره لایه اوزون

تحقیق درباره لایه اوزون

تحقیق درباره لایه اوزون

خرید تحقیق درباره لایه اوزون
تحقیق درباره لایه اوزون
تحقیق درباره لایه اوزون

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 10 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

 

 

مقدمه

لایه اوزون در قسمت شمالی زمین در سال 1980میلادی بین 15 تا20 درصد کاهش پیدا کرده است. برای رفع این مشکل جمعی از بهترین متخصصان زمین شناسی هر سال برای تحقیق و جستجو دور یکدیگر جمع می‌شوند. در سال 1992 پروکتیل مونترال درباره لایه اوزون مطالعه و تحقیقی داشت که فهمید بزرگ شدن سوراخ لایه اوزون بستگی به آلودگی هوا و تولید مواد سمّی دارد. در همان سال سازمان ملل متحد و حفاظت از محیط زیست برنامه‌ای را طرّاحی کرد که این برنامه جهت محافظت و حمایت از محیط زیست و مخصوصا لایه اوزون به نام برنامه UNEP طراحی کرد، که این برنامه جهت جلوگیری از تولید مواد سمّی و مواد شیمیایی آلوده کننده است.

مولکولهای اکسیژن (O2) به اکسیژن اتمیک (O) تبدیل می‌شوند. اکسیژن اتمیک به سرعت با مو لکولهای بیشتری ترکیب شده و به شکل اوزون می‌شود. آن پوشش حرارتی که در سطح بالا رشد کرده و سلامتی لایه اوزون را به خطر انداخته است و این مورد باعث شده است که اگر استراتوسفر نباشد ما نتوانیم بدون آن زنده بمانیم.

فروشگاه دانشجو تحقیق درباره لایه اوزون
خرید تحقیق درباره لایه اوزون

تحقیق در عملیات کا فن تحقیقات بازار کی تعریف مورد دین اسلام و توسعه بازاریابی میدانی درباره الی ایران ما افغانستان گرجستان بازی نهنگ ابی عید قربان نماز لایه برداری پوست اوزون صورت های زمین بردار قوی خاک روی دفینه باز کارت ویزیت برای جای جوش برون اوزونجول تراپی اوزنجول حسن درمانی کباب تبریز گل